יום ראשון, 18 במאי 2014

5 תספורות נפוצות לילדים

כל הורה מכיר היטב את הרגע בו הילד או הילדה דורשים תספורת אופנתית ומקורית כאן ועכשיו, ולא מוכנים להתפשר על פחות מכך. האמת היא כי נראה שבשנים האחרונות החלו הילדים להיות מושפעים מטרנדים בחו"ל, בעיקר בשל החשיפה המוגברת אל האינטרנט, סרטוני מוזיקה, סרטים ותכניות טלוויזיה על כל המשתמע מכך. אך למרות המגוון העצום של תספורות רלוונטיות עבור ילדים וילדות, אפשר למנות לפחות 5 תספורות נפוצות, ואלו הן:


1. חתך באז – מושלם לבנים ולא דורש תחזוקה מיוחדת במינה

תסרוקות באז מאפשרות להשיג מראה נהדר עבור בנים כמעט בכל הגילאים. זו תספורת אותה מבצעים תוך זמן קצר, היא אינה דורשת תחזוקה כל שהיא לצורך הענין, ואפשר לבצע אותה באופן מדורג או אחיד על פי רצון הילד.

2. פוני – קלאסי ותמיד באופנה

תספורת פוני נפוצה מאוד בקרב ילדות בין גילאי 3-12. הילדות אוהבות את הפוני היות והוא יכול להסתיר את העיניים, הוא קלאסי עבור כל התלבושות והוא נוח גם בעונת הקיץ.

3. קארה – ההשפעה של ילדים מפורסמים בולטת ביותר

תספורת קארה זוהתה בעבר עם נשים בוגרות בלבד, אולם כיום גם ילדות צעירות בוחרות בה יותר ויותר. התספורת הזו נפוצה בעיקר בשל הרצון להידמות לילדי המפורסמים, כגון סורי קרוז.

4. מוהאק עבה – בעיקר לילדים ספורטאים

דיויד בקהאם היה הראשון שהתחיל את הטרנד של תספורות מוהאק, וכיום הן מזוהות עם דויד ויאה, ניימר ולפעמים גם מסי. תספורת מוהאק עבה חביבה מאד על ילדים אשר עוסקים בספורט והיא מבטיחה מראה ייחודי ויוצא דופן, למרות שהיא נפוצה ושכיחה מאוד בשנים האחרונות.

5. תספורת שנות ה-60 – מדגישים את הוינטאג'


יש ילדות אשר מודעות לעצמן כבר מגיל צעיר, ועל כן הן בוחרות בתספורת קצרה וגזעית בסגנון שנות ה-60. זו תספורת אשר מתאימה לילדות "טום בוי", והיתרון שלה בא לידי ביטוי בתחזוקה נוחה לאורך זמן. התספורת הזו נפוצה בעיקר בשנים האחרונות, בין היתר בזכות הבת של אנג'ילינה ג'ולי ובראד פיט.

תגובה 1:

  1. מאפרת מקצועית עד הבית :- מאפרת מקצועית עד הבית לכל הארץ - איפור ערב - תסרוקות כלה-וערב ,איפור כלות, תסרוקת כלה,אצלי תרגישי הכי נוח שאפשר במקום ובזמן שנוח לך ,מחיר שירות ומקצועיות ללא תחרות

    השבמחק