יום רביעי, 4 בדצמבר 2013

זה מה שנשאר: בעיית דלילות השיער אצל גברים

גברים, כך תתמודדו עם שיער דלילגברים נאלצים להתמודד עם תופעות של שיער דליל, באחוזים הרבה יותר גבוהים מאשר נשים. יש גברים אשר כבר לקראת סוף גיל ההתבגרות, מתחילים בתהליך של דלילות והתקרחות, וכך למרות שאתם עוד נמצאים בשיא - השיער מתחיל לחרוג ולזייף. יש מגוון רחב של סיבות מדוע דווקא שיער דליל לגברים הוא נפוץ יותר. בין השאר, במבנה הכרומוזומים הגברי, יש פשוט נטייה הרבה יותר טבעית להידלדלות והתקלחות. מעבר לכך, גם תופעת התורשה כאן היא חשובה, ואנשים שיש להם אבות ואחים מקריחים - ייטו בעצמם יותר להתקרחות, אם לא לשיער דליל. עם זאת, אנו בחרנו להציג לכם כמה תספורות שיסייעו לכם להתמודד עם תופעת השיער הדליל, וישמרו על מראה גברי ונעים.

כל התספורות שיסייעו לכם

       קצוץ דק - סגנון התספורת של קצוץ דק, נפוץ לא רק במקרה של שיער דליל לגברים. גם גברים שיש להם שיער מלא וחזק אוהבים אותו מאד, שכן מדובר על תספורת פשוטה ומהירה, שמתאימה כמעט לכל דבר באשר הוא. בשיטת השיער הקצוץ הדק, אזי הספר מגלח מהצדדים את השיער עם מכונת תספורת, לרוב כזו שפועלת בעוצמה גבוהה יחסית. למעלה, הספר לא משתמש במכונה, אלא במספריים, כאשר אפשר לשלוט באורך ברמות של סנטימטרים בודדים, בהתאם לרמת הדלילות. היתרון המשמעותי ביותר של הסגנון הקצוץ הדק, הוא שכעת כל השיער הוא קצר למדי, ולכן הדלילות כמעט ולא מופיעה, וקשה יותר לזהות אותה. העובדה שעוד נשאר שיער על הראש  מסייעת גם להצניע לעתים צורות בעייתיות של הפנים.

       תספורת ארוכה שמתקצרת - או כפי שהיא מכונה לעתים "תספורת יהודה לוי" על שם השחקן המפורסם. לעתים נוטים להתבלבל ולחשוב שתספורת זו דווקא מתאימה גברים עם שיער מלא. בפועל, במקרה של שיער דליל לגברים שנמצא במצב קל עד בינוני מבחינת הדלילות, זו תספורת מעולה. בחלק העליון, משתמשים בכוונה באורכים שאינם סימטריים, וכך שיערות ארוכות יכולות לכסות על הדלילות. בצדדים ככל שיורדים למטה, מסגרת השיער מתקצרת והופכת להיות יותר מעוצבת וישרה, ואת הקצוות מסדר הספר עם תער, כך שאם יש דלילות בצדדים, היא ממילא לא תופיע בגלל השיער הקצר ממילא, וכך אפשר לכסות אותה מכל כיוון.

       גלאח - אולי הפתרון הנפוץ ביותר לגברים עם שיער דליל הוא פשוט לגלח את כל השיער, ולשמור על קרחת מושלמת. מראה זה נחשב סקסי במיוחד, וגם גברים צעירים מאמצים אותו. יש לזכור שאת הגלאח יש לתחזק אף יותר מתספורת רגילה. אם יש לכם פנים חלקות, יש לגלח את השיער כל שלושה ימים לכל היותר. אם אתם מגדלים זיפים, אפשר גם להתגלח פעם בשבוע וחצי, שכן מעט שיער שצומח, יכול להשתלב עם הזיפים.

יש לכם לא מעט פתרונות


בקיצור, לא משנה אם יש שיער דליל לגברים שהוא כבר במצב מתקדם מאד של נשירה, או שהדלילות נמצאת רק בשלביה הראשונים. אתם תמיד תוכלו למצוא תספורות נהדרות שבהן תוכלו לכסות על הדלילות או להפך - ליצור כבר מראה של שיער קצר או ראש חלק לגמרי, כך  שתוכלו ליצור מראה מושך ומושלם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה